دو آلبوم شهرام زندی

شهرام زندی

شهرام زندی

گت موزیک |شهرام زندی از انتشار دو آلبوم جدید تا پایان سال خبر داد

منتظر دو آلبوم جدید از خواننده پاپ،شهرام زند تا پایان سال باشید.
شهرام زندی دارای چهار آلبوم با نام های قلب طلایی، دلدار، تو همونی و ستاره نام دارد.از معروفترین آثار او میتوان به قطعه ایی با نام شب یلدا و دلدار از ساخته های زنده یاد ناصر عبدالهی اشاره کرد.

شهرام زندی در ابتدا در مورد انتشار آلبوم جدید خود گفت: «بنده در حال حاضر حدود ۱۸ قطعه آماده انتشار دارم که انشالله تا پایان سال این قطع صورت دو آلبوم صوتی منتشر خواهم کرد.در این دو آلبوم با هنرمندانی همچون فرزاد سرور، امین میرزایی، مهدی میرزایی، پژمان مبرا و… که هر کدام از بهترین هنرمندان عرصه موسیقی هستند همکاری داشته‌ام.»

وی  ادمه داد: «در حال حاضر حدود ۳ قطعه آماده انتشار دارم اما به دلیل این که تمام این قطعات شاد هستند . امکان پخش آن در ایام سوگواری محرم و صفر وجود ندارد، انشالله پس از این ایام این قطعات را به مرور زمان در فضای مجازی منتشر خواهم کرد. همچنین ۴ قطعه نیز برای سازمان محترم صدا و سیما آماده انتشار دارم که بزودی منتشر خواهد شد.»

برگزاری کنسرت در تهران و شهرستان ها

خواننده  پاپ ایرانی در مورد برگزاری کنسرت در تهران و شهرستان ها نیز خاطرنشان کرد: «متاسفانه اکثر کنسرت‌هایی که برگزار می‌کنیم اجراهای ارگانی است. به دلیل اینکه هنرمندانی که فعالیتشان را در اواخر دهه ۷۰ و همین طور دهه ۸۰ آغاز کردند.در حال حاضر هیچ کدام بلیت فروشی کنسرت ندارند و از میان تمام هنرمندان آن زمان، تنها علیرضا عصار است که کنسرت برگزار می‌کند . حتی سال گذشته نیز به مدت ۷ الی ۸ شب در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه رفت. متاسفانه نمی‌دانم چرا مابقی خواننده‌های آن دوره خصوصا بنده اقدام به برگزاری کنسرت و بلیت فروشی آن نمی‌کنیم. نمی‎دانم چرا تهیه‌کننده های موسیقی در این زمینه اقدامی انجام نمی‌دهند تا خواننده هایی که در دهه ۸۰ اوج فعالیتشان بود، کنسرت برگزار کنند. شاید هم خودمان در انجام این کار کوتاهی می‌کنیم. اما شما این سوال را باید از تهیه‌کننده‌های محترم موسیقی بپرسید که چرا اقدامی انجام نمی‌دهند تا این خواننده‌ها نیز به روی صحنه روند.»


مطالب مرتبط

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *