مازیار فلاحی

مازیار فلاحی

مازیار فلاحی 26 مهر 1353 در تهران متولد شد ، او خواننده، آهنگساز، نوازنده و ترانه سرا میباشد. وی به‌طور حرفه‌ای نوازندگی گیتار را از سال ۱۳۶۸ آغاز کرد. مازیار فلاحی در سال ۱۳۹۲ در صدر فهرست ثروتمندترین خواننده‌های ایرانی قرار گرفت.

فعالیت هنری

 همزمان با دانشگاه از سال 73 تا 75 دوره های کارگردانی هم شرکت کرده و با رتبه عالی فارغ التحصیل شده است و یک فیلم کوتاه نیز ساخته است.
در سال 1371 در رشته مهندسی صنایع وارد دانشگاه شد و همزمان در مرکز آموزش‎های هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دوره کارگردانی سینما را در سال 1374 به پایان رساند.
فیلم کوتاه «مطرود» اولین تجربه کارگردانی او است. پس از آن در سال 1376 مجموعه داستان‎های کوتاهش را با نام ” کلاغ – پاییزکودکی ” منتشر کرد و در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ و در نمایشگاه بین‌المللی کتاب، از کتاب ترانه‌های خود تحت عنوان «مجنون لیلی» رونمایی کرد.

مازیار فلاحی در ۴ شهریور ۱۳۹۲ دومین آلبوم رسمی خودش با نام لعنت به من را روانه بازار کرد، همچنین سومین آلبوم وی نیز با نام ماه هفتم در ۲۳ مهرماه ۱۳۹۳ منتشر شد.

جدیدترین و چهارمین آلبوم موسیقی مازیار فلاحی با عنوان یادم تو را فراموش در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۶ به بازار موسیقی ایران عرضه شد.

 


0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *